W 2018 roku utworzonych zostanie na terenie całego kraju 36 grup superwizyjnych, z których każda będzie uczestniczyć w superwizji w wymiarze 18 godzin dydaktycznych, z podziałem na trzy jednodniowe sesje superwizyjne trwające po 6 godzin dydaktycznych. Superwizję prowadzić będą superwizorzy certyfikowani przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którzy przyjadą do wybranych zespołów interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W ramach współpracy przy realizacji projektu, przewodniczący zespołów interdyscyplinarnych przeprowadzą rekrutację uczestników oraz zapewnią sale dydaktyczne do zajęć. Udział w superwizji jest bezpłatny.
Zapraszamy Przewodniczących zespołów interdyscyplinarnych do zapoznania się z regulaminem superwizji, a następnie do wypełnienia, podpisania i przesłania skanu formularza zgłoszeniowego, na adres poczty elektronicznej: superwizja@pcps.pl w terminie do dnia 20 lutego 2018 roku (decyduje data wpływu dokumentu do fundacji).
W druku formularza zgłoszeniowego wskazane są dodatkowe alternatywne formy przesyłania dokumentu. Z nadesłanych zgłoszeń zespół superwizorów wybierze 36 zespołów interdyscyplinarnych, w których przeprowadzona zostanie superwizja, kierując się kryterium spełniania przez zainteresowane zespoły interdyscyplinarne wymogów formalno - organizacyjnych opisanych w Regulaminie superwizji oraz oczekiwanych celów i rezultatów superwizji. Informacja o dokonanym wyborze zamieszczona zostanie na stronie internetowej www.pcps.pl/superwizja w terminie do dnia 27 lutego 2018 roku.
W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:
Piotr Wojnowski,
tel. 602679669 (9.00 - 15.00),
e-mail superwizja@pcps.pl
Zadanie finansowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020